Formy płatności
  1. Ceny towarów w sklepie podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie jej składniki i podatki. W podsumowaniu zamówienia Klient otrzyma również informację dotyczącą kosztów wybranego sposobu dostawy produktu.
  2. Klient płaci cenę za zamówione produkty, wedle swego wyboru:
    a) gotówką spedytorowi firmy kurierskiej w miejscu dostawy (za pobraniem),
    b) przelewem bankowym na rachunek Sklepu w PKO BP: PL 52 1020 2906 0000 1602 0349 3772 (w tytule przelewu należy koniecznie podać numer zamówienia),
    c) przelewem za pośrednictwem płatności elektronicznej realizowanej w systemie płatniczym PAY PAL przed dostawą. W przypadku wyboru przez Klienta metody płatności w formie przedpłaty, brak otrzymania płatności na rachunek Sprzedającego lub podmiotów pośredniczących w transakcji (serwisu PAY PAL) w terminie 2 dni od złożenia zamówienia, spowoduje anulację zamówienia. W takiej sytuacji można powtórnie złożyć zamówienia i wybrać inną formę płatności.
  3. Realizacja zamówienia płatnego przelewem lub kartą kredytową rozpoczyna się po otrzymaniu należności za towar.
  4. Sprzedający zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w Sklepie wprowadzania nowych towarów do sprzedaży, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian zgodnie z normami kodeksu cywilnego oraz innych ustaw, przy czym zmiany takie nie naruszają praw osób, które zawarły umowy sprzedaży towarów oferowanych przez Sklep przed dokonaniem ww. zmian lub praw osób uprawnionych do korzystania z danej promocji, zgodnie z jej zasadami i w okresie jej trwania.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl